KLUB TATÍNKŮ při RC SLUNĚ Bohumín


  Bohumínský KLUB TATÍNKŮ, který funguje druhým rokem v Rodinném centru Slůně se pravidelně rozrůstá o nové členy-tatínky s dětmi a je velkým přínosem nejen pro zúčastněné, ale hlavně pro celé rodiny. Z poznatků, které máme se maminky pravidelně v čase,  kdy tatínkové s dětmi jsou v klubu oddávají zálibám, které normálně nestíhají nebo je nemohou provádět se svými ratolestmi.
  Klub tatínků není jen organizací programu jednoho člena ,ale jsou prováděny akce, se kterými sami přijdou tatínci ať noví či dlouhodobější. Utvořil se kolektiv mužů, kteří mají zájem na tom, aby děti prožívaly své dětství co nejkrásněji ,aby poznali nové kamarády a v neposlední řadě, aby nechali odpočinout své ženské protějšky, které když jsou muži v práci mají kolem rodinného života o celodenní program postaráno.
  Při chlapských řečech se často shodujeme na tom, jak obdivujeme ženy za vše co musí zvládat. A právě i toto je jedna z náplní klubu tatínků a to nechat našim ženám čas jen pro sebe.
   Absolvovali jsme i akce kde jsme se setkali celé rodiny. Mnozí z nás poznalo hodně nových lidí a jak už to tak bývá naše ženy se seznámily tak dokonale, že spolu podnikají společné nákupy nebo se navštěvují.


Dovolte abych připomenul jen pár akcí našeho klubu tatínků:

* volba“ PRIMA TÁTY“

* besedování na různá témata

* společné bruslení

* sportujeme v tělocvičně

* máme založený i svůj fotbalový tým“ SLŮŇATA

* společná návštěva ZOO 

* Výlety do přírody spojené se stanováním

 

Názory některých tatínků:

* tatínek Martin: „Do klubu chodím moc rád a hlavně děti se vždy moc těší"
* tatínek Lukáš: „Díky kolektivu dětí v klubu se naše 2-leté dítě naučilo věci dříve než by byl doma sám"
* tatínek Láďa: „Mám dvojčata a když jsme v klubu s tatínky skvěle pokecám a děti se cítí spokojeně"

* tatínek Radim: „Když jsme v klubu a má manželka si užije odpoledne podle sebe večer je doma vždy pohoda"


 Dovolte závěrem poděkovat paní vedoucí RC SLUNĚ Vilmě Valentové Urbančíkové, že nám poskytuje prostory fandí všem naším akcím a držet KLUB TATÍNKŮ na skvělé úrovni a věřím že naše spolupráce potrvá i nadále.


 Společné sportování v tělocvičně DDM.

 

  

Výstava "Aktivní otcovství"